Лазерні діоди

Код товару: 31222
0
Diode: laser; 645-660nm; 10mW; 6/25; TO18; Mounting: THT; 2.2÷2.5VDC ADL-65103TL(1).pdf..
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 27862
0
Лазер 650 нм, 7 мBт, d5,6 мм, A Pin Code..
2 937.47 грн.
Ціна з ПДВ: 2 937.47 грн.
Немає в наявності
Код товару: 28639
0
808 nm 500 mW Ø5.6 mm A Pin Code MM Laser Diode..
4 050.00 грн.
Ціна з ПДВ: 4 050.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 31278
0
Laser Diode 655nm 5mW 3V ~ 6V 25mA Cylinder (10.4mm Dia)..
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 40686
0
Diode:laser Cylinder (6.4mm Dia); 850 nm; 5 mW; 65 mA..
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 32280
0
Single mode laser diode, 300mW @ 1060nm, QLD-1060-300S..
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 32281
0
Single mode laser diode, 300mW @ 980nm, QLD-980-300S..
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 6627
0
лазер 850нм 1.25мBт SMD..
405.00 грн.
Ціна з ПДВ: 405.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 6626
0
лазер 850нм 1.5мВт TO46 me..
256.61 грн.
Ціна з ПДВ: 256.61 грн.
Немає в наявності
Код товару: 40687
0
Diode:laser Cylinder (7 mm Dia); 850 nm; 3 mW; 30 mA..
0.00 грн.
Ціна з ПДВ: 0.00 грн.
Немає в наявності
Код товару: 42344
0
Світлодіод 0805 жовтий 80-150мкд 140° 2-2,5 В 20 мА..
14.18 грн.
Ціна з ПДВ: 14.18 грн.
Немає в наявності